جشنواره داستان صوتی کیش

جشنواره داستان صوتی کیش

داستان هایی از جنوب را با لهجه ای از این جغرافیا بنویسید، به صدا تبدیل کنید و برای ما ارسال نمایید تا شما هم به خانواده نخستین جشنواره داستان صوتی کیش به نام "واگویه های جنوب" بپیوندید.

جشنواره جایزه ادبی شعر کیش

جشنواره جایزه ادبی شعر کیش

کیش زیبا شعری است برآمده از آب‌های نیلگون خلیج فارس که وصف زیبایی هایش جز به شعر و ادب نشاید. دبیرخانه پنجمین جایزه ادبی کیش ضمن قدردانی از قلم هایی که در طی چهاردوره گذشته برگزاری جشنواره شعر و سرود کیش از این خاکپاره ی مرجانی نوشتند.

جشنواره داستان کوتاه جنوب

جشنواره داستان کوتاه جنوب

ادبیات داستانی جنوب ایران از دهه های چهل و پنجاه در اوج تولید و تاثیرگذاری بر ادبیات داستانی کشور بوده است. اصولا جنوب کشور را خطه ی ادبیات داستانی ایران می نامیدند. اما چند سالی است جنوب، سهم بالایی در تولید ادبیات داستانی ندارد.

عکسواره محرم و عزای حسینی

عکسواره محرم و عزای حسینی

معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش عکسواره ای با موضوع محرم و عزای حسینی در کیش برگزار می نماید. از کلیه علاقمندان دعوت بعمل می آید که با تکمیل فرم ثبت نام و ارسال آثار خود حداکثر تا 10 مرداد ماه اقدام نمایند.

سومین جشنواره موسیقی کیش

سومین جشنواره موسیقی کیش

با حمد و سپ‍اس به درگاه ایزد متعال مدیریت هنری سازمان منطقه آزاد کیش با هدف گردهمایی و رقابت سازنده هنرمندان، ارتقای سطح هنرموسیقی آیینی و ایجاد فرصت حمایت از گروه‌های موسیقی و حرکات آیینی، در نظردارد با بهره‌گیری از تجربیات ارزشمند گذشته...

 مسابقه نور قلم

مسابقه نور قلم

معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش با همکاری بسیج هنرمندان و انجمن خوشنویسان جزیره کیش برگزار می کند

جشنواره نی انبان کیش

جشنواره نی انبان کیش

جزیره کیش به عنوان قطب گردشگری کشور با هدف برند سازی از طریق برگزاری رویدادهای با نشاط فرهنگی و هنری در فضای عمومی جامعه به ویژه مراکز تفریحی و گردشگری ، از ۲۰ اسفند امسال میزبان نخستین جشنواره بین المللی نی انبان است.

درباره

معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش بانی امور فرهنگی و هنری، در سطح جزیره کیش می باشد. که نظارت بر کلیه فعالیت های فرهنگی و هنری در این جزیره کیش را به عهده دارد.

تماس با ما

جزیره کیش، میدان سنایی، بلوار اندیشه، ساختمان بساک معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش

44455377 (076)
44455380 (076)