نخستین کنگره بین المللی فرهنگ و هنر در تمدن اسلامی

کنگره بین المللی فرهنگ و هنر |

آگهی فراخوان مقالات

شرایط عمومی و اختصاصی مقالات

این کنگره در سامانه جامع ثبت و اطلاع‌رسانی همایش‌های معتبر علمی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC با شماره 25093-00210 ثبت شده است. لذا با توجه به این امر، کلیة مقالات این کنگره در پایگاه استنادی جهان اسلام ISC نمایه می‌شود. لذا دانشجویان دوه‌های دکتری و محققین محترم و استادان دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها امکان برخورداری از امکانات احتساب مقاله در ترفیع و ارتقاء یا به عنوان مقاله علمی درجه علمی ـ پژوهشی برای صدور مجوز دفاع از رساله دکتری یا امتیاز مقاله مستخرج از پایان‌نامه، خواهند داشت و گواهی پذیرش مقاله یا مدرک معتبر با درجه ISC اعطا می‌شود.

چگونگی دریافت مقاله

 1. موضوع مقالات باید مرتبط و تابع موضوعات محورهای کنگره، و با رعایت شرایط عمومی مقالات علمی و پژوهشی نگاشته شده باشد. مقاله ارسالی باید حاصل تحقیق نویسنده/ نویسندگان باشد و مقالات ترجمه‌ای یا مقالاتی که به طور کلی و یا جزئی در جای دیگری چاپ شده‌ است، پذیرفته نمی‌شود. خلاصه مقالات و مقالاتی که خارج از محورهای تعیین شده باشند مورد ارزیابی قرار نمی‌گیرند.

2. ضروری است خلاصه مقاله حداکثر 300 کلمه، شامل: مقدمه (Introduction)، روش/ روش‌های تحقیق (Methods)، یافته‌ها (Results) و نتیجه‌گیری (Conclusion) و اصل مقاله از 3000 تا 4000 کلمه متشکل و شامل مقدمه (Introduction)، روش/روش‌های تحقیق (Methods)، پیکرة اصلی بحث، یافته‌ها (Results) و نتیجه‌گیری (Conclusion). شده باشد

3. خلاصه مقاله و اصل آن را می‌تواند به یکی از زبان‌های فارسی، عربی یا انگلیسی نگاشته شود. برای مقالات به زبان فارسی رعایت دستور خط فارسی مصوب فرهنگستان زبان و ادب فارسی (در این‌جا قابل دریافت است: http://apll.ir/wp-content/uploads/2018/10/D-1394.pdf ) و فرهنگ املایی خط فارسی (در این‌جا قابل دریافت است: http://apll.ir/wp-content/uploads/2018/10/F-E-1394.pdf ) ضروری است.

4. خلاصه مقاله باید تا پایان ساعت اداری (16 یا 4 بعدازظهر) روز 10 شهریور 1400 و پس از تأیید کمیتة علمی، اصل آن تا پایان ساعت اداری (16 یا 4 بعدازظهر) 10 مهر‌ماه 1400 به دبیرخانه همایش از طریق نشانی https://acic.art.ac.ir/fa/form/73/ ارسال شود.

5. فقط خلاصه مقالات و مقالاتی مورد بررسی قرار‌می‌گیرد که طبق برنامه تا تاریخ‌های مندرج در بند 4 از طریق نشانی https://acic.art.ac.ir/fa/form/73/ ارسال شده باشد. ارسال و پی‌گیری نتایج تنها از طریق این نشانی ممکن است و روش‌های دیگر ارسال و پیگیری پاسخ داده نمی‌شود.

6. متن خلاصه مقاله و اصل آن در محیط Office Word با فونت Times New Roman تایپ و با فرمت یا قالب .doc و .docx ضبط شود.

7. ضروری است که همراه خلاصه مقاله، شرح حال علمی نویسنده (C.V.) به صورت کاملاً مختصر شامل وضعیت تحصیلی، مرتبه علمی، محل اشتغال به کار یا تحصیل، رشته و مقطع تحصیلی برای دانشجویان و تخصص و سابقه پژوهشی نیز ضمیمه باشد.

8. خلاصه مقالات ارسالی و اصل آن‌‌ها پس از داوری و انتخاب جهت ارائه و یا چاپ و یا هر دو رتبه‌بندی و وضعیت انتخاب یا رد چکیده مقاله حداکثر تا 48 ساعت پس از ارسال مشخص و به نویسنده/ نویسندگان اطلاع داده خواهد شد. وضعیت پذیرش نهایی مقالات نیز حداکثر تا یک هفته کاری به اطلاع نویسنده/ نویسندگان خواهد رسید.

9. مضمون مقاله نباید قبلاً در جایی طرح یا چاپ یا برای نشریات و مجامع دیگر هم‌زمان یا ناهم‌زمان ارسال شده باشد.

10. مشخصات نویسنده مسؤول باید در قالب (نام، نام‌خانوادگی، نام گروه، نام دانشگاه، شهر، کشور، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک) به طور کامل و اطلاعات نویسندگان دیگر با فرمت (نام، نام‌خانوادگی، نام گروه، نام دانشگاه، شهر، کشور) به طور کامل و با ترتیب قرار گرفتن نام آن‌ها مشخص و زیر عنوان مقاله در صفحه نخست درج شود.

 

دریافت فایل PDF

 

 

درباره

معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش بانی امور فرهنگی و هنری، در سطح جزیره کیش می باشد. که نظارت بر کلیه فعالیت های فرهنگی و هنری در این جزیره کیش را به عهده دارد.

تماس با ما

جزیره کیش، میدان سنایی، بلوار اندیشه، ساختمان بساک معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش

44455377 (076)
44455380 (076)